Vrednost nabavki po ponuđaču



Opština naručiocaUkupna vrednost ponuda po ponuđaču (din)Prosečna vrednost ponude po ponuđaču (din)
Anaj plus doo15880001588000
Auto Čačak Čačak24829562482956
Copy servis583840583840
Evolva doo Požega3904859.53904860
Glik-prom doo Priboj1021243110212431
Goša Salko doo Smederevska...16142401614240
Kopaonik ad Beograd, ogranak...1689551.71689552
Mali princ doo Jakovo752805376402
MG doo Novi Sad906850453425
Midra eko doo Beograd110700110700
Mine computers doo25004202500420
Novateks doo Nova Varoš705628.2705628
Pesak Petrol doo Požega27942804.29314268
Resor doo Gadžin Han194346009717300
Salko doo Smederevska Palanka969606969606
Silo Prevoz Ješić Požega1085610856
Slava trans“ doo 1588000 1588000
Srbokoop" Čačak doo
18087301808730
Standard doo00
Suvoborkop Čačak doo2802734934245
Tri O d.o.o.1416000708000
Viva company doo Kragujevac11151001115100
VM commerce doo00
Yukk-Zipplast doo Požega873327.44873327
AD Hleb Novi Sad10580001058000
AD Termos Zrenjanin21840001092000
Alpen Milch Čurug82000004100000
Autoprevoznik "Vihor travel"800000400000
Deneza M Inžinjering doo44224497.0944224497
doo Gomeks Zrenjanin630000315000
doo Novel Zrenjanin59310002965500
doo Top Star Zrenjanin1690000563333
GC "Interagent" Kragujevac24780002478000
Grafički centar "Interagent"...26416301320815
Hemolux Zrenjanin916000916000
JKP "Naš dom" Požega995846.4995846
JKP "Niskogradnja" Kragujevac388202465.3925880164
KG "Uzor"2674815.841337408
Knjižara Prostor Zrenjanin471000235500
Komerc servis produkt Novi Sad93100003103333
Krušik plastika" AD Osečina36580003658000
MB "Lulić"628000314000
Mlekara "Moravica " Arilje1598487.841598488
Mlekara "Moravica" Arilje1922228961114
Ortačko društvo "Slacom" Užice2750070.22750070
Poljoprivredno gazdinstvo Nikolić...13965069825
Poljoprivredno gazdinstvo Pantić...1554000777000
PTP "Terazije" Užice308738.74308739
PTP "Standard" doo00
PVU "Vetkomerc" doo Požega33630003363000
PZP "Kragujevac"49896004989600
sr Tamiška lađa22540002254000
STP "Šumadija kop"2025000020250000
str "Gvožđara Metal Shop Plus"10030001003000
str "T&M Color"767000767000
str "Tim" Požega10371989797845
STR "Metal shop pus" Kragujevac10030001003000
STR "Šumadija kop" Kragujevac1642292016422920
STUR Koš Zrenjanin46780001169500
szr "Hero" Inđija100300100300
SZR grafički centar "Inter print"...351000175500
SZR RV "Gradnja" Kragujevac394356394356
sztr "Pons" Čačak1435320717660
SZTR "Cano KG" Knić, Kragujevac...24237201211860
SZTR "Žurka" Kragujevac12980001298000
SZUR "Otkos" Lučani8261482614
TP "Meteor stil" doo Kraguevac...2028502.62028503
Udruženje odgajivača goveda...600000600000
VDP "Erozija" doo Kragujevac...6180397.23090199
Voda plus Zrenjanin880000880000
ZZ Mrkšićevi salaši S. Itebej79740003987000
"Amiga" Kraljevo16634923.5316634924
"Auto branša" doo Kraguevac...1178109.641178110
"Auto garant" doo Čačak31270001563500
"Auto grant" d.o.o. Preljina3631424.983631425
"Autobranša" doo Kragujevac583864583864
"Banka Intesa" ad Beo– Regionalni...175254284.08175254284
"Beo POTEZ" d.o.o. Beograd34054803405480
"Blažeks" d.o.o. Kragujevac7183627.53591814
"Elkoms" doo Beograd2306505323065053
"Family press" Kragujevac852000426000
"Geo ing sistem" doo Kragujevac77009002566967
"Gerantološki centar" KRagujevac11186441118644
"Gradina" doo Beograd2306505323065053
"Grafopromet" d.o.o. Kragujevac14986001498600
"Interauto-trade" Čačak12980001298000
"Jugo centar" doo Kragujevac00
"Jugo sport" doo Kragujevac00
"KG Uzor" Kragujevac4988910.24988910
"KG Uzor" Kragujevac10005995.262501499
"Konsultant revizija" doo Beograd22420002242000
"Konsultant-revizija" doo Beograd24780002478000
"Krušik plastika" AD Osečina...18300001830000
"Long Play" doo Beograd6432644.926432645
"Meteor stil" d.o.o. Kragujevac18300001830000
"Mine" doo Kragujevac25004202500420
"Miroco" doo Kragujevac STR...708000708000
"Mlaz" doo Kragujevac155266.76155267
"Music play" doo Beograd8461384.924230692
"NIS Petrol" Kragujevac18200001820000
"NIS" a.d. Kragujevac2903503.28483917
"Progres" doo Kragujevac17700001770000
"Projektmontaža" ad44224497.0944224497
"Putogradnja KG" Kragujevac9145924.724572962
"SGM" doo Kragujevac00
"SGS" doo Kragujevac3777500.963777501
"Skver" Kragujevac852000426000
"Spektar 7" doo Kragujevac588054294027
"Stylos" doo PJ Kruševac00
"Tehnogradnja" Kruševac117178693.4639059564
"Total ADV" d.o.o. Kragujevac17700001770000
"Vodostil" doo Kragujevac885000885000
"Šumadija centar" doo Kragujevac00
"Žurka servis" Kragujevac14500001450000
Štamparija "Idea" doo Kragujevac49560002478000
„Putogradnja“ KG, DOO53441645344164