Vrednost nabavki po naručiocu


Naziv naručiocaUkupna vrednost ponuda po naručiocu (din)Prosečna vrednost ponude po naručiocu (din)
Agencija za održavanje, obezbeđenje...10864228.981552032.71
Centar za negovanje tardicionalene...2903503.28483917.21
Gradonačelnik67260002242000
Gradska uprava za finansije4582860654694.29
Gradska uprava za investicije...34054803405480
Gradska uprava za privredu, sport...303575045059584
Gradska uprava za privredu, sport...18300001830000
Gradska uprava za zdravstvo, socijalnu...18200001820000
Gradsko veće388373562.7510220356.91
Istorijski arhiv Šumadije979000244750
Javno komunalno preduzeće "Naš...71657629.784777175.32
JP „Preduzeće za izgradnju...556204908.419864461.01
Knjaževsko srpski teatar «Joakim...800000400000
Narodna biblioteka «Vuk Kradžić»...1704000426000
Opštinska uprava opštine Požega6798599.61359719.92
Osnovna škola «Radoje Domanović»394356394356
Osnovna škola „Julijana Ćatić“31760001588000
Predškolska ustanova "Olga Jovičić...23503793.84734493.56
PU Zrenjanin461760001776000
Ustanova spomen park «Kragujevački...751684250561.33
Аgencija za održavanje, obezbeđenje...3717000743400